O Mnie

Jarosław Wnorowski

PRZEWODNIK DREZNO - MIŚNIA - SZWAJCARIA SAKSOŃSKA - GÓRNE ŁUŻYCE

Jestem doświadczonym, licencjonowanym polskim pilotem wycieczek oraz przewodnikiem terenowym (egzamin państwowy). Swoją pasję do turystyki realizuję niezmiennie od 2001 roku. We Wrocławiu na Wyższej Szkole Handlowej ukończyłem studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Turystyką i Hotelarstwem. W latach 2002 - 2008 byłem kierownikiem Zielonogórskiego Centrum Informacji i Promocji Turystyki. Turystyka była, jest i będzie moją życiową pasją.

Mieszkam w Zielonej Górze, 62 km od granicy z Niemcami. Specjalizuję się w obsłudze grup udających się do Niemiec (Drezno, Miśnia, Szwajcaria Saksońska, Budziszyn (Bautzen), Goerlitz, Park Mużakowski, Berlin, Poczdam, Szprewald, Drezno, Wyspa Tropikalna) i do woj. lubuskiego (w tym Zielona Góra, Międzyrzecki Rejon Umocniony). Jeżdżę także do innych miejsc.
 
Posiadam miedzynarodowe certyfikaty znajomości języków obcych na poziomie C1 (Goethe Institut) z j. niemieckiego i B2 (Cambridge Examination Syndicate) z j. angielskiego. Oba te języki mam wpisane do swojej legitymacji pilockej oraz przewodnickiej.
 
Jaroslaw Wnorowski - English speaking tourist guide to Dresden, Meissen and Saxony.

Informacje praktyczne

 
Wystawiam faktury vat, dojeżdżam do grup na terenie woj. lubuskiego czy dolnośląskiego. Pomagam także opracowywać programy pobytowe (rezerwacji do obiektów dokonuje jednak zawsze finalny płatnik). Jestem dostępny prawie przez cały tydzień (bez pon - wt).
Nie jestem biurem podróży, także ewentualne rezerwacje leżą po stronie organizatorów.
Copyright ©2017 PRZEWODNIK DREZNO - MIŚNIA - SZWAJCARIA SAKSOŃSKA, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 485